איגרת לקהילה – סוף שנה תשפ"ב

יש בך הכל /  עקיבא תורגמן 

אות לאות ספר את הסיפור שלך
יש לך אחד יפה
גם כל הכאבים והחולשות שלך
הפכו אותך אחד כזה
שלא מפחד ליפול
שלא מפחד לגדול

תו לתו נגן את הניגון שלך
יש לך אחד יפה
תרקוד כאילו העולם שר בשבילך
הנה הלב כבר מתרפא
ורק אל תפחד ליפול
רק אל תפחד לגדול

כל עוד לא הפסקת לחלום
אתה מנצח
כאילו אין מחר, לחיות היום
תחזיק רק להיום
כל עוד לא הפסקת לחלום
אתה מנצח
תעוף הכי רחוק שאתה יכול
יש בך הכל

קח מכחול צייר את הציור שלך
יש לך אחד יפה
ואין שום דבר שיעצור אותך
תפליג לאן שרק תרצה
רק אל תפחד ליפול
רק אל תפחד לגדול

אות לאות ספר את הסיפור שלך יש לך אחד יפה .  יש לנו סיפור אחד יפה שכתבנו במהלך השנה, הוספנו תו לתו ליצר את הניגון שלנו יצקנו את החלום המשותף שלנו וניצחנו יחד את השנה.
קהילת עירוני ג' יקרה , תלמידות, תלמידים, הורים וצוות,
חלפה לה שנה שהיינו יחד בבית ספר יחד ולא בזומים. החזרה הייתה מלאה באתגרים, ללמוד יחד בכיתה ולא מול מצלמה, לחזור להיות יחד בהפסקה ולא לעבור מהחדר למטבח וחזרה למחשב לשיעור הבא.
חזרנו להתמודד עם עוד שיעור ועוד הפסקה, לרענן את המיומנויות החברתיות והבינאישיות שנשחקו ועוד הרבה מיומנויות שהנתק שחק – אבל לא הפסקנו לחלום ולהאמין ונצחנו יחד את השנה. כל הצוות היה שם למען כל תלמיד ותלמידה והשתדל לראות ולהקשיב ולתת את המענה הנכון. המשימה לא הייתה פשוטה אבל האמונה ניצחה – האמונה של המורה והאמונה של התלמיד והתלמידה. אמונה משנה מציאות ומעשים מייצרים אותה .                   
 תלמידים ותלמידות יקרים ויקרות אני כל כך גאה בכם  – צלחתם את השנה הזו בתוך המסע שלכם, כבשתם עוד פסגות, נגעתם בעוד יעדים ומטרות שהצבתם לעצמכם. היו הרבה רגשות בדרך, שמחה, התרגשות, כעס, עצב, תסכול, כשלון, הצלחה ועוד, אבל כדי שמשהו יהיה משמעותי צריך לחוות ולהרגיש. וכל הטוב הזה היה בזכות ההורים המורות והמורים שהיו שם בשבילכם לכל אורך הדרך ועוד יהיו שם בשבילכם בהמשך הדרך. זלדה היטיבה לתאר ש בְּכָל קֶשֶׁר שֶׁל אַהֲבָה וַאֲפִלּוּ יְדִידוּת יֵשׁ מִן הַסּוֹדִי, מִן הַמַּפְתִּיעַ, הַמְּאַכְזֵב וְהַמְּרוֹמֵם. כִּי הָאָדָם מֵעֶצֶם טִבְעוֹ הוּא בַּעַל סְתִירוֹת וּבַּעַל תְּכוּנוֹת שֶׁל גֵּאוּת וְשֵׁפֶל כְּמוֹ הַטֶּבַע, ולֹא יָכֹול לִהְיוֹת תָּמִיד בִּבְחִינַת יָרֵחַ מָלֵא. לִמְצֹא אָדָם שֶׁיֵּשׁ שָׂפָה אִתּוֹ, שֶׁאַתְּ יְכוֹלָה לָתֵת לוֹ אֶת הָעִרְבּוּבְיָה שֶׁבַּלֵּב – זֶה נֵס.
העגינה כעת היא זמנית ירדנו מהספינה לחופשת הקיץ, חופשה בה אנו משחררים מאפשרים ומתנסים – תלמידות ותלמידים בבקשה שמרו על עצמכם, תבחרו נכון ותעשו טוב … בקרוב נמשיך את המסע המשותף לעוד אתגרים והצלחות לעוד ערכים ומיומנויות, חברים וחברות,  שיעורים ומבחנים , מסעות התנדבויות וחוויות, מגמות מתכונות עבודות ובגרויות . לבוגרים שלנו שסיימו השנה את המסע שלהם בבית הספר וממשיכים לתחנה הבאה – שאו ברכה גאה בכם ומאחל לכם הצלחה בכל אשר תפנו, המשיכו להיות גאווה להוריכם ולבית הספר .
חופשה טובה בריאה ובטוחה
דודו שרבי
מנהל בית הספר

הגדרות כלליות כניסה למערכת